Moc děkuji svým klientkám, které byly ochotny se podělit o své zkušenosti s analýzou pleti a s kosmetikou Artistry, kterou používám. Pokud byste se také rády podělily o svou zkušenost, napište mi prosím na email. Budu moc ráda 🙂 

„Analýza pleti pomocí přístroje SAM byl pro mne úplně nový zážitek. Neměla jsem ponětí, že něco takového vůbec existuje. Nejprve jsem se trochu obávala dát svou hlavu pod závěs – nevěděla jsem, co mě čeká. Také mě zarazilo, jak zvláštně vypadá můj obličej uvnitř přístroje. Ale slečna, která analýzu prováděla, mi vysvětlila, jak SAM funguje, co vlastně v zrcadle vidím, co mou pleť trápí nebo by v budoucnu mohlo a společně jsme vybraly nejvhodnější přípravky pro péči. Sešly jsme se potom ještě dvakrát a nejúžasnější pro mne bylo, když jsem sama viděla, jaké pokroky je možné dosáhnout, když se k péči o pleť přistupuje profesionálně a do hloubky. “

Hanka, 35

Díky Lídě jsem poznala kosmetiku Artistry, ve které mě zaujala komplexní péče. Dnes pro mě kosmetika už neznamená jen pěkné líčení, ale především tříkrokovou péči o pleť. Stane-li se, že nemám tuto péči doma, tak změna nastane už během týdne, kdy je pleť povadlá a v nesjednoceném tónu. Za mě Artistry rozhodně ANO! pro všechny ženy!

Káťa, 33

S kosmetikou Artistry jsem se poprvé setkala asi před čtyřmi lety. Představila mi ji kamarádka, u které jsem si všimla, jak moc se jí zlepšila její dříve hodně problematická a mastná pleť s výrazným akné. Po delší době, co jsme se neviděly, jsem byla opravdu překvapená, jak krásnou pleť najednou má a samozřejmě jako každá ženská jsem vyzvídala, v čem je to kouzlo 🙂 A nebylo v tom nic jiného, než kvalitní kosmetika Artistry. Hned jsem ji chtěla vyzkoušet taky. Popovídaly jsme si a kamarádka mi doporučila hydratační čistící řadu, které vděčím za to, že už na tvářích nemám suchá místa a celkově je má pleť více hydratovaná a pružnější. Postupně jsem se začala seznamovat také s dalšími výrobky této značky, a to jak péče o pleť, tak i s dekorativní kosmetikou a musím říci, že zkoušet něco jiného už nikdy potřebovat nebudu 😉

Hanka, 35

Liduška je opravdu profesionálka v oboru krásy! Nejen, že ona sama vypadá vždy krásně, ale umí to naučit i ženy, které se rozhodnout svěřit se do jejích rukou. Krása není jen o „malovátkách“, krása začíná v nás, v naší víře v sama sebe a v naší krásu. Liduška umí nejen poradit, jak mít krásnou a zdravou pleť a jak se správně nalíčit, ale také se v její přítomnosti budete cítit pohodově, vítaně, opečovávaně, sebevědomě…prostě krásně.

Sama pracuji s přístrojem na analýzu pleti SAM a kosmetikou Artistry více jak 6 let a mám z práce s kombinací tohoto přístroje a této velmi kvalitní kosmetiky úžasné výsledky. Kosmetika Artistry má vysoce kvalitní produkty, skrývá se v ní obrovský potenciál a díky přístroji SAM jsme schopni tento potenciál naplno využít. Tato kombinace nám umožňuje individuální přístup a možnost každé ženě „ušít na míru“ kosmetiku přímo pro její pleť.
Liduška prošla školení certifikace na práci s přístrojem SAM a absolvovala vizážistické kurzy s kosmetikou Artistry. Znám Lidušku při práci s kosmetikou a můžu vám slíbit milý, vstřícný, osobní a profesionální přístup. A hlavně… velmi dobré výsledky!
Kristina
S kosmetikou Artistry jsem velmi spokojená už od začátku používání. Sice mi dalo zabrat zvyknout si na pravidelné čištění pleti, ale bez toho se o pleť starat nejde. Díky této kosmetice mi podstatně dost ustoupilo akné, přestala se zbytečně mastit pleť a každý den je svěží a hydratovaná. Nejlepší bylo vidět díky SAM analyzátoru jaké chyby na mé pleti jsou, jaké se tvoří a při kontrolní prohlídce zjistit, jak moc se pleť zlepšila. Artistry kosmetiku mohu tedy jen doporučit a říct že bych ji nevyměnila, jsem s ní velice spokojena a musím přiznat, že mi dost pomohla i se sebevědomím, přeci jenom když skvěle vypadáte, tak se taky skvělé cítíte.:-)
Štěpánka, 19