Krásný den,

jsem maminka dvou malých kluků a práce s kosmetikou je něco, co mě baví a ráda se tomu věnuji i v době mateřské „dovolené“:-) V kosmetice se pohybuji přibližně šest let a důvod, proč nedám dopustit na kvalitní kosmetiku a hlavně její vhodné napasování na konkrétní typ pleti podle hloubkové analýzy je ten, že mně osobně neskutečně pomohla. V dospívání mě trápilo akné, stejně jako velkou část ostatních náctiletých. Bohužel to u mě dospíváním neskončilo a akné přetrvávalo i po 20. narozeninách a dále. Maminka mi vždy říkala, že je to hormony a že to jednou přejde..

Nepřešlo 🙂

Až do té doby, než jsem měla možnost podstoupit analýzu pleti a bylo mi vysvětleno, jak se mám o pleť správně starat a co na ní dávat. Nebyla to změna z týdne na týden. Ale během 6-8 týdnů opravdu začaly být vidět výsledky a s postupem času se stav jen zlepšoval!

Osobně jsem přesvědčená o tom, že krásná zdravá pleť výrazně ovlivňuje sebevědomí ženy a sebevědomí zase ovlivňuje celý náš život – pracovní úspěchy, vztahy, volbu partnera, atd.

Každá žena je krásná. Jen je třeba tomu někdy trochu pomoct 😉 Těším se na setkání s Vámi!

.

.